Mikael Persbrandt färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): I badkaret, signerad Mikael Persbrandt, 50/90, färglitografi, ca 61x88 cm

596749

2018-12-07