Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, thonetmodell, börjträ i bok, klädsel i rotting, sitthöjd ca
PROVENIENS: Karin Björquist
Zustandsbeschreibung
2 sitsar med skadad rotting
596753
2018-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner