ALEXANDER CALDER färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER CALDER, färglitografi, signerad och daterad i trycket CA 74, märkt "the flying colors collection 1975", bladmått ca 51x66 cm

Fuktfläckar

596758

2018-12-07