Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDER CALDER, färglitografi, signerad och daterad i trycket CA 74, märkt "the flying colors collection 1975", bladmått ca 51x66 cm
Fuktfläckar
596758
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här