Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 20 dlr., silver, Sverige, 18/1900-tal, av varierande tillverkare samt modell och storlek, bland annat "Perl", "Engelsk snäck" samt "Gammal fransk", längd ca 14-21 cm, vikt exkl. knivarna ca 991 g

Slitage, vissa med gravyr

596762

2018-12-07