Arvo Siikamäki

Arvo Siikamäki
Arvo Siikamäki
Arvo Siikamäki
Arvo Siikamäki
Arvo Siikamäki
Arvo Siikamäki
Arvo Siikamäki
Arvo Siikamäki

Klubbat för:

1 200 EUR

Utropspris

1 500 EUR

ARVO SIIKAMÄKI (1943-) Liggande figurer, signerad samt daterad -88, brons, 1/8, bredd 72 cm, höjd ca 33 cm

596767

2018-12-15