Bertil Fridhagen soffgrup Aristoktrat

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", soffgrupp, 3 dlr bestående av soffa samt. 2 fåtöljer, 1960-tal, Bröderna Andersson, samtliga delar med stomme mahognym klädda i grön sammetstextil, delvis etikettmärkta, sitthöjd ca 45 cm, soffans längd 195 cm

Bruksslitage

596768

2018-12-07