Matbord Skaraborgs Möbelindustri

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MATBORD, 1960-tal, Skaraborgs Möbelindustri Tibro, stomme fanerad i valnöt, profilerad sarg, höjd ca 72 cm, skivans diameter ca 100 cm, medföljer gör 2 iläggsskivor á 55 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

596770

2018-12-07