Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ULRIKA HYDMAN VALLIEN, bemålad keramik, Ulrika Hydman Vallien, i botten signerad, höjd ca 22, längd ca 18 cm
Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.
Tillverkningsspricka
596771
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här