Ulrika Hydman Vallien skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN, bemålad keramik, Ulrika Hydman Vallien, i botten signerad, höjd ca 22, längd ca 18 cm

Proveniens: Alice Ehrenborg Rodgers.

Tillverkningsspricka

596771

2018-12-07