Tomtefiguriner 1900-tal

Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal
Tomtefiguriner 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, (4), 1900-talets första hälft, i form av jultomtar, lergods och gips, höjd ca 4-16 cm

Skador, färgbortfall

596781

2018-12-07