Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUGH CAMERON (1835-1918): Landskapsmotiv, monogramsignerad H C, olja på duk, ca 14x33 cm
Ytsmuts
596787
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här