Sköld

Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld
Sköld

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÖLD, dahl, indisk, lackerad buffelhud, fyra sköldbucklor, diameter ca 53 cm

Smärre skador

596803

2018-12-08