Ed Finnell fotografi föreställande The Who
Vollendet
2018-12-09
596804
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): The Who, "Quadrophenia Tour", Los Angeles, 23 November 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 21/50, analogt fotografi, ca 40,6x50,8 cm
Oramat fotografi