Arkivskåp ek 1900-tal

Arkivskåp ek 1900-tal
Arkivskåp ek 1900-tal
Arkivskåp ek 1900-tal
Arkivskåp ek 1900-tal
Arkivskåp ek 1900-tal
Arkivskåp ek 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, med jalusi, betsad ek, höjd ca 145, 102x42 cm

Repor, märken, nyckel saknas

596805

2018-12-11