Marcus Collin
2018-12-27
596806
| Klubbat belopp | 400 EUR |
| Utropspris | 500 EUR |
MARCUS COLLIN (1882-1966): Efter arbetsdagen, signerad samt daterad -24, pastell, 47x60 cm