Klubbat för:
700 EUR
Utropspris
600 EUR
ALFRED WILLIAM FINCH (1854-1930) Vid flodstranden, signerad samt daterad 1929, olja på pannå, 17,5x24 cm
Konstnärsgillet i Finland, A.W. Finch 100-årsutställning 1955, nr. 140.
596814
2018-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här