Ljuskrona korgmodell 1900-tal

Ljuskrona korgmodell 1900-tal
Ljuskrona korgmodell 1900-tal
Ljuskrona korgmodell 1900-tal
Ljuskrona korgmodell 1900-tal
Ljuskrona korgmodell 1900-tal
Ljuskrona korgmodell 1900-tal
Ljuskrona korgmodell 1900-tal
Ljuskrona korgmodell 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, korgmodell, 1900-talets mitt, elektrifierad, höjd ca 65, diameter 37 cm

Prismor saknas

596865

2018-12-11