Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, efter J M W Turner "St Benedetto, Looking towards Fusina", olja på papper fäst på duk, ca 18x20 cm
Krackelyr
596880
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här