Olof Walfrid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Landskap, signerad och daterad Olof W. Nilsson 1943, olja på pannå, ca 46x60 cm

Kanter med skador

596881

2018-12-07