Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): "Något om konsten att gå igenom väggar", signerad och daterad Olle Ängkvist -62, olja med applikationer, ca 30x35 cm
PROVENIENS: Karin Björquist
596905
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här