Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar 3, monogramsignerad och daterad SH -60, med dedikation, blyerts, bildmått ca 40x44 cm
PROVENIENS: Karin Björquist
596916
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här