Staffan Hallström blyerts

Staffan Hallström blyerts
Staffan Hallström blyerts
Staffan Hallström blyerts
Staffan Hallström blyerts

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar 3, monogramsignerad och daterad SH -60, med dedikation, blyerts, bildmått ca 40x44 cm
PROVENIENS: Karin Björquist

596916

2018-12-07