Vas Edward Hald
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt och brunt, signerad Orrefors Graal Nr 1330 H Edward Hald, höjd ca 14 cm
Bruksslitage, 2 mycket små repor kring vasen
596917
2018-12-07