Vas Edward Hald

Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald
Vas Edward Hald

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt och brunt, signerad Orrefors Graal Nr 1330 H Edward Hald, höjd ca 14 cm

Bruksslitage, 2 mycket små repor kring vasen

596917

2018-12-07