Bägare silver Bengt Björn

Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn
Bägare silver Bengt Björn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BJÖRN, bägare, silver, stämplad Bengt Björn (mästare 1734-1757), Västerås 1747, invändigt förgylld, höjd 6,5 cm

Bucklor, slitage monogram

596922

2018-12-07