Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT BJÖRN, bägare, silver, stämplad Bengt Björn (mästare 1734-1757), Västerås 1747, invändigt förgylld, höjd 6,5 cm
Bucklor, slitage monogram
596922
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här