Monica Bratt Reijmyre
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REIJMYRE, glas, 22 dlr, Monica Bratt samt Lennart Rosén, 6 st rödvinsglas/ölkupor, 2 olikformade dricksglas, 1 sockerskål, 1 gräddkanna (monica bratt) samt 12 olikfärgade dricksglas "Mambo" Lennart Rosén,
Bruksslitage, mindre nagg förekommer
596929
2018-12-07