Monica Bratt Reijmyre

Monica Bratt Reijmyre
Monica Bratt Reijmyre
Monica Bratt Reijmyre
Monica Bratt Reijmyre
Monica Bratt Reijmyre
Monica Bratt Reijmyre
Monica Bratt Reijmyre
Monica Bratt Reijmyre

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REIJMYRE, glas, 22 dlr, Monica Bratt samt Lennart Rosén, 6 st rödvinsglas/ölkupor, 2 olikformade dricksglas, 1 sockerskål, 1 gräddkanna (monica bratt) samt 12 olikfärgade dricksglas "Mambo" Lennart Rosén,

Bruksslitage, mindre nagg förekommer

596929

2018-12-07