Stereskop med sterobilder

Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder
Stereskop med sterobilder

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEREOSKOP, STEREOBILDER, tidigt 1900-tal, märkt "Unis France Stereoscopes - Paris" teak, tillsammans med ca 50 stereobilder i originalkartonger, med motiv från bl.a. Frankrike, Italien, Danmark, Tyskland

Stereoskopet saknar bakstycke, bruksslitage, blekta och nötta bilder kan förekomma

596936

2018-12-08