Anne Nilsson Clown champagneglas
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNE NILSSON, "Clown", champagnestrutar, 4 st samt snappsglas 10 st, Orrefors, 1900-talets andra hälft, polykromt bemålade, monogramsignerade, etikettmärkta, höjd ca 19-27 cm, 2 etikettmärkta glas medföljer
596956
2018-12-09