Dosa silver Kilian Kelson

Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson
Dosa silver Kilian Kelson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KILIAN KELSON, dosa, silver, rokoko, dekor i relief med figurscen, invändigt förgylld, märkt Kelson A.M 14L, höjd 2,5, 8x6 cm

Undersida med gåvogravyr, slitage skador och lagningar

596961

2018-12-07