Simon Gate likör- starkvinsset
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON GATE, glas, 59 dlr, "Astrid", 1920-tal, för Orrefors och Sandvik, bruntonat glas, bestående av: 27 snapsglas, 12 vitvinsglas, 7 sherryglas,5 likörglas, 4 rödvinsglas, 4 ölkupor
smärre bruksslitage
596966
2018-12-08