Henry Moore färglitografi Internationell grafik

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENRY MOORE (1898-1986): "Six reclining figures", signerad Moore, numrerad 30/60, färglitografi, bildstorlek ca 26x35 cm

596968

2018-12-09