Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Sommarmotiv från Söndrum", signerad Mörner, olja på pannå, ca 24,5 x 33 cm

596970

2018-12-06