Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1700-tal, provinsarbeten i rokoko, björk, bemålad sitts, sitthöjd 46 cm

PROVENIENS:
Oscar Montelius 1842-1921

Renoverade, kompletterade, sprickor

596979

2018-12-08