Omega herrarmbandsur i 14 k guld
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 14 k, 1980-tal, quartz, plexiglas, datum, boettnr. cal 1430, länk i gulddoublé (ej original), diameter 33,5 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, gravyr
597001
2018-12-12