Omega herrarmbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 14 k, 1980-tal, quartz, plexiglas, datum, boettnr. cal 1430, länk i gulddoublé (ej original), diameter 33,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, gravyr

597001

2018-12-12