Sängbord Funkis

Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis
Sängbord Funkis

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, fanerade i valnöt och jakaranda, 1930-tal, funktionalism, låda samt hyllinredning, på välvda fötter, höjd ca 65, 50x38 cm, Citesintyg medföljer nr: SJV 1319/18.

Slitage, fanerskador, fläckar, maskstungna

597002

2018-12-08