Enrico Baj Internationell grafik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003): ur Larmes de Generaux, signerad Baj, 60/100, litografi, ca 45x56 cm

Oramad, gulnader

597006

2018-12-09