Trädgårdsmöbel
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, 1900-tal, sk "grenmöbel", bestående av, bord, soffa, 2 stolar, bänk, bordet höjd ca 72 och diam 91 cm, soffan längd ca 134 cm, bänken längd ca 64 cm
Slitage, sprickor
597012
2018-12-11