Trädgårdsmöbel

Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, 1900-tal, sk "grenmöbel", bestående av, bord, soffa, 2 stolar, bänk, bordet höjd ca 72 och diam 91 cm, soffan längd ca 134 cm, bänken längd ca 64 cm

Slitage, sprickor

597012

2018-12-11