Carl Larsson efter etsning
2018-12-11
597014
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL LARSSON, efter (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 29,5x19,5 cm
passepartout med fläckar