Carl Larsson efter etsning

Carl Larsson efter etsning
Carl Larsson efter etsning
Carl Larsson efter etsning
Carl Larsson efter etsning
Carl Larsson efter etsning
Carl Larsson efter etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL LARSSON, efter (1853-1919): Suzanne och Gunlög, plåtsignerad C.L, etsning, 29,5x19,5 cm

passepartout med fläckar

597014

2018-12-11