Sam Karner blandtekniker
2018-12-09
597028
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SAM KARNER ( USA 1924-1990): (2) Kompositioner, signerade och daterade -62, akvarell/blandteknik, ca 16x24 33,5x24 cm