Allen Jones Internationell grafik
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALLEN JONES (England, född 1937) "Shoe C" - Shoe Box 1968, signerad och daterad Allen Jones -68, 81/100, etsning på Rives-papper, bladmått ca 35x28 cm
Kuntoraportti
Oramad
597036
Päivämäärä:
2018-12-09