Allen Jones Internationell grafik

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ALLEN JONES (England, född 1937) "Shoe C" - Shoe Box 1968, signerad och daterad Allen Jones -68, 81/100, etsning på Rives-papper, bladmått ca 35x28 cm

Kuntoraportti

Oramad

597036

Päivämäärä:

2018-12-09