Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGRELIEF, trä samt pastellage, 1800-talets slut, motiv av nattvarden - Jesu sista måltid, polykromt bemålad, ca 37x69 cm
Färgbortfall, slitage
597038
2018-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här