Väggrelief nattvarden

Väggrelief nattvarden
Väggrelief nattvarden
Väggrelief nattvarden
Väggrelief nattvarden

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

VÄGGRELIEF, trä samt pastellage, 1800-talets slut, motiv av nattvarden - Jesu sista måltid, polykromt bemålad, ca 37x69 cm

Färgbortfall, slitage

597038

2018-12-08