Fernand Léger färglitografi Internationell grafik

Klubbat för:

9 000 SEK

8 000 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Les constructeurs, signerad och numrerad F. Léger 48/260, färglitografi, 47x60 cm

Ej examinerad ur ram

597043

2018-12-08