Klubbat för:
9 000 SEK
8 000 SEK
FERNAND LEGER (1881-1955), efter: Les constructeurs, signerad och numrerad F. Léger 48/260, färglitografi, 47x60 cm
Ej examinerad ur ram
597043
2018-12-08