Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, numrerad 165/265, litografi, ca 24,4x47,5 cm
Ej examinerad ur ram
597046
2018-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här