Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (3) Från Slottet till Slussen, mapp med färglitografier, signerade och numrerade 125/310, 28x39 cm

597057

2018-12-08