Hans J Wegner matbord

Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord
Hans J Wegner matbord

Klubbat för:

12 500 SEK

15 000 SEK

HANS J WEGNER, "AT-310", matbord, Andreas Tuck, Danmark, ek, skivor fanerade med teak två iläggsskivor med bredd 40 cm vardera, förvaras i sargen under bordet, höjd 72, 160x94 cm, total längd 240 cm

Bruksslitage

597058

2018-12-09