Hans J Wegner matbord
Klubbat för:
12 500 SEK
15 000 SEK
HANS J WEGNER, "AT-310", matbord, Andreas Tuck, Danmark, ek, skivor fanerade med teak två iläggsskivor med bredd 40 cm vardera, förvaras i sargen under bordet, höjd 72, 160x94 cm, total längd 240 cm
Bruksslitage
597058
2018-12-09