Cocktailbricka sterlingsilver

Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver
Cocktailbricka sterlingsilver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COCKTAILBRICKA, sterlingsilver, stämplad B.M. Mexico, rektangulär, konurerad mynningskant med bladdekor, ca 31x19, vikt ca 472 g

Repor svarta fläckar

597067

2018-12-10