Leif Liljeblad oljemålning

Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Lodjur, olja på duk, signerad L LIljeblad samt daterad -97, ca 80x120 cm

597068

2018-12-07