Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 14 st., i form av troll, trä, signerade WB, samt daterade, 1960/70-tal, höjd 2-16 cm

597072

2018-12-10