Børge Mogensen skåp Bra Bohag
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BØRGE MOGENSEN, skåp / rumsavdelare, för Bra Bohag, 1900-talets andra hälft, fanerad med teak, stomme i furu, över-och underdel med skjutdörrar med bakomvarande hyllplan, omärkt, höjd ca 183, 134x36 cm
Repor, märken
597073
2018-12-11