Richard Mteki sten

Richard Mteki sten
Richard Mteki sten
Richard Mteki sten
Richard Mteki sten
Richard Mteki sten
Richard Mteki sten
Richard Mteki sten
Richard Mteki sten
Richard Mteki sten
Richard Mteki sten

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD MTEKI (född 1947): Figur, signerad och daterad R Mteki -96, sten, höjd ca 30 cm

597084

2018-12-10